Kolorymetr

DR900 Przenośny kolorymetr do użytku w terenie

DR900 z firmy Hach Lange jest przenośnym i solidnym kolorymetrem sterowanym mikroprocesorem z ekonomiczną technologią LED. Wstępnie zaprogramowany z 90 firmowymi metodami ręczny kolorymetr pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając szybki i łatwy dostęp do większości używanych metod testowania przy mniej niż czterech kliknięciach. 

Kolorymetr ten odporny jest na wodę, pył, wstrząsy i został przetestowany pod kątem większej wytrzymałości na upadki.

Urządzenie to jest wyposażone w intuicyjny interfejs użytkownika, dużą pamięć do przechowywania danych i wbudowany port USB służący do przekazywania informacji. Ręczny kolorymetr pomaga również spełnić główne potrzeby w zakresie testowania, oferując przynajmniej 90 z najbardziej powszechnych metod badania. 

Wystarczy połączyć wszystkie te funkcje z podświetlanym wyświetlaczem z przyciskami, a uzyskuje się ręczny kolorymetr gotowy do pracy w każdy możliwy sposób, co sprawia, że testowanie w niekorzystnym środowisku stanowi mniejsze wyzwanie.

Wraz ze spektrofotometrem DR6000 oraz miernikiem HQ440D stanowi podstawowy zestaw urządzeń służących do kompletnej analizy parametrów stanowiących ciągłość procesu technologicznego.